אם אתה היכול לאכול פירות שמתנהגים כמו ויאגרה?

 

 

תרופה הצמחית הסינית של עשב עז חרמן עשויה לעבוד כמו ויאגרה טבעית. התרכובת מכילה את אותן רמות של ציטרולין כמו ויאגרה ויש לה פחות תופעות לוואי. המחקר צפוי להתפרסם בכתב העת Journal of Natural Products. מלון טיפוסי מכיל 3 עד 4 כוסות מיץ אבטיח. הוא ידוע בריכוז הגבוה של ציטרולין, ומומחים מציעים לאכול שלוש עד ארבע כוסות ביום כדי לחוות את היתרונות שלו.

גם לאבטיח, פרי ידוע שמתנהג כמו ויאגרה, אין תופעות לוואי. תכולת ה-citrulling שלו מקדמת את הייצור של תחמוצת החנקן, נוירוטרנסמיטר שיש לו תפקיד משמעותי בחיי המין של גבר. זה גם נותן לזקפה תחושה חזקה יותר. מזונות אחרים בעלי תכונות דמויות ויאגרה הם ירקות עלים ירוקים. מזונות אלו עשירים בויטמינים ומינרלים ועשויים לשפר את החשק המיני וחיי המין.

מיץ רימונים הוא טוניק זיקפה חזק ללא תופעות לוואי. הוא עשיר בנוגדי חמצון ומגביר את זרימת הדם בפין. אחד הפירות הנפוצים ביותר שמתנהגים כמו ויאגרה הוא אבטיח. תכונות ה-citrulling שלו גורמות לכלי הדם להצטמצם ולייצר ארגינין, אשר מגביר תחמוצת החנקן, תרכובת המסייעת לזקפה. מזונות אחרים שמתנהגים כמו ויאגרה הם ירקות עלים ירוקים, כגון תרד ומלפפון. מקורות מזון אלו מכילים חומרים מזינים וויטמינים שונים ויכולים לעזור לך לקבל זקפה חזקה יותר ללא הסיכונים הרגילים.

אפשרויות ויאגרה טבעיות אחרות כוללות מיץ רימונים ואבטיח. ויאגרה הפרי מכיל ריכוז גבוה של ויטמין C, המסייע בשמירה על זקפה חזקה יותר. בנוסף למיץ רימונים, האבטיח מכיל גם ציטרולינג, שעוזר להדביק את כלי הדם. בנוסף, מיץ רימונים הוכח כמשפר את התפקוד המיני אצל בעלי חיים. רזברטרול הוא פיטונוטריינט צמחי שעשוי לשפר פוריות והתנהגות מינית.

מיץ רימונים הוא פרי נוסף שיכול לפעול כוויאגרה טבעית. זהו אנטי דלקתי רב עוצמה ועוזר לעיכול. הוא גם עשיר בויטמין C. פירות רבים אחרים הם תחליפים יעילים לויאגרה. ניתן לקנות אותם בבית המרקחת המקומי שלך. הדרך הטובה ביותר להשיג את היתרונות של תוספי מזון אלו היא לקרוא את התוויות על המוצרים ולבחור את אלו שמתאימות לצרכים האישיים שלך. יש הרבה יתרונות אחרים לשימוש במזון ומשקאות אלה.

צמחי מרפא אחרים יכולים לשמש כוויאגרה. למיץ רימונים יש מספר יתרונות. הצמח עשיר בנוגדי חמצון, כך שצריכתו באופן קבוע יכולה לשפר את בריאותכם. חלק מהפירות הללו אף ידועים כמגבירים את זרימת הדם באיבר המין. עשבי תיבול ופירות נוספים שמתנהגים כמו ויאגרה הם אשכולית, רימון ואבטיח. מזונות אלו בטוחים גם לשימוש במידה. הם נמצאו יעילים מאוד.