نکاتی برای کاهش هزینه ها هنگام ساخت یک آشیانه در فضای باز

وقتی صحبت از پس انداز پول می شود ، متنفر باشید فکر می کنید که یک نفر در جهان می خواهد که اگر علاقه ندارد چند دلار پس انداز کند. هنگام ساخت خانه جدید ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید پول را کنار بگذارید. من قصد دارم سه نفر از این افراد را برای شما تقسیم کنم.

. انبارها بسیار زیاد کابینت ها باید به یکی تبدیل شوند ساختمان های بسیار گران قیمت در بهترین طراحی به بهترین شکل. خوشبختانه برای کاهش هزینه های کابینت می توان انبارخانه ها را نصب کرد! انبارهای هوشمند کاربردی می توانند به صورت هارددیسک کارآمد طراحی شده و غالباً به یک نیاز ساده نیاز داشته باشند – قفسه های ارزان قیمت فراوان!

اهمیت نورپردازی به عنوان عنصر اصلی طراحی داخلی خود را فراموش نکنید. اگر شما مطابقت سبک و سبک را ندارید ، ممکن است نگه داشتن لامپهای آشفته ویکتوریایی در اتاق نشیمن به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل  دکوراسیون داخلی منزل  که شباهت زیادی به چیزی از جتسون ها دارد ، کمی عجیب به نظر برسد. سپس دوباره ، من کی هستم که اندازه گیری کنم؟ شما باید دقیقاً این کار را بکنید که یک شخص بتواند این وضعیت را دوست داشته باشد. نور کافی که در طول روز حداقل تا حدی نور طبیعی را به خود جلب می کند ، تقریباً به همان اندازه که پیشنهادات طراحی نور دریافت می کند ، سختگیرانه است (به علاوه محافظات!).

مرکز خوش آمد گویی بازدیدکنندگان در اداره پست قدیمی ، مستقیماً در آن سوی بزرگراه دانشکده جورجیا و چهار دانشگاه دانشگاه ایالتی است. این کالج خانه شما را به نسخه های خطی و یادگاری های این نویسنده ، فلانری اوکانر اختصاص داده است.

اولین قدم در طراحی داخلی ، تعیین دقیق تم یا طرح رنگی برای هر اتاق است. برای هر کسی که مبلمان جدیدی برای اتاق شما خریداری می کند ، شما فقط به ابتکار خود گره می خورید. اما ، اگر مبلمان موجود خود را نگه دارید ، طرح رنگ در اطراف رنگ های مبلمان شما متمرکز می شود. تشخیص دهید آیا می خواهید مبلمان در منطقه قابل توجه باشد یا می خواهید مبلمان با پس زمینه ترکیب شود. این به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید چه رنگی را فریبنده تر کنید. همچنین فرد می تواند پرده ها و روش های درمانی پنجره را انتخاب کند.

یک معمار می تواند برنامه هایی را برای مشخصات دقیق تنظیم کند ، اما این ممکن است بسیار پرهزینه باشد. یک پیمانکار ساختمان ممکن است ارتباطی با اهداف خانه برای انتخاب داشته باشد ، اما آنچه در مورد ایده ای با قیمت پایین تر ، خرید مجموعه ای از نقشه های خانه پیش ساخته است. شما مجله ها و وب سایت هایی که می توانید برنامه های خرید خود را برای تبدیل شدن به پایگاه اصلی هر سبکی که تصور می کنید تبدیل کنید.

بنابراین من شروع به انجام تجزیه و تحلیل برای ایده های طراحی کردم ، هیچ چیز خوبی یاد نگرفته است. در اینجا چهار نکته عالی آورده شده است که Uncovered مفید است و امیدوارم که هنگام طراحی تازه کار نیز مفید باشید.

تجربه: داشتن پیمانکاری لازم است که دارای تجربه کافی انواع خاصی از ایجاد پروژه هایی باشد که این افراد با توجه به آنها استخدام می شوند. برخی از آنها ممکن است متخصص در ساختارهای جدید باشند ، تلاش می کنند چیزهای زیادی در مورد آنها بدانند واقعاً مهم نیست. شخصی را با تجربه ارزشمند دریافت کنید.